0 850 360 0 361

hello@picaret.com

Picaret müşterileri tarafından kullanılan en popüler entegrasyonlar

Eğer aradığınız entegrasyon burada yer almıyorsa, Marketplace üzerinde bir arama yapmanızı öneririz.
Ödeme Yöntemi

Tüm bankaların sanal posları ve Moka, Paytr, İyizico, İpara, Gpay, Payu gibi birçok ödeme altyapısı ile e-ticaret sitenizde sorunsuz ödeme alabilir ve güvenli ödeme yöntemleri ile satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

E-ticaret sitelerinden yapacağınız satışlarınızı, kredi kartı veya banka kartıyla online olarak tahsil etmek istiyorsanız Sanal POS almanız gerekmektedir. Sanal pos bilgilerinizi panelde yer alan ilgili alanlara yazarak kullanıma başlayabilirsiniz. Siz ödemelerinizi almaya devam ederken Picaret güvenliğiniz için arka planda tüm bankalar ve ödeme sağlayıcı firmalar ile bağlantıları sağlıyor ve sürekli olarak sistemi güncel tutmaya devam ediyor.

Banka, ödeme kuruluşları ve birçok ödeme sistemi ile entegre çalışan Qukasoft ödeme alma konusunda tam anlamıyla aradığınız yazılım olacaktır. İhtiyaç duyabileceğiniz ödeme kanallarının hepsi Picaret ile tek bir entegrasyonla mümkündür. Müşterileriniz kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile de ödemelerini tamamlayabilir ve siparişlerini sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Picaret İş Ortağı Olun

İş ortaklarımız arasında yer almak için yukarıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.