0 850 360 0 361

hello@picaret.com

Sektörde Tam 7 Yıldır

İşinizi internete taşıyarak dünyaya açılmanızı sağlıyoruz.

Yazılımı hazır, tasarımı hazır, sanal pos altyapısı hazır e-ticaret sistemi sağlıyoruz.
Alan adı, hosting, veritabanı, güvenlik, yedekleme, tasarım ve yazılım gibi tüm teknik işlemler firmamız tarafından sağlanarak saniyeler içerisinde e-ticaret sitelerini aktif ediyoruz.
Bu sayede müşterilerimize hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz.

Kalitesi tescillenmiş e-ticaret altyapısı

Picaret Nedir? Neler Sunar?

Türkiye’nin en gelişmiş E-ticaret altyapısı!

Picaret, ağırlıklı olarak e-ticaret ve e-ihracat yazılımları, özel e-ticaret çözümleri, mobil uygulama ve tasarım hizmeti veren, her ölçekte işletmenin e-ticaret alanında büyümelerini hedefleyerek yenilikçi özellikler üreten Türkiye’nin önde gelen SaaS çözümü olan teknoloji şirketidir.

Hakkımızda Sıkça Sorulanlar

Başarının Adı Picaret !

Yazılım güncellemelerinden ücretsiz faydalanabilir miyiz?

E-ticaret paketlerimizi kullandığınız süre boyunca yazılım güncellemeleri ücretsiz ve otomatik olarak yapılır. Bu sayede siteniz her daim yeni gelişmelere uyumlu olur.

Satışlarımız üzerinden Picaret'e ücret ödememiz gerekir mi?

Picaret, siteniz üzerinden yapılan satışlardan komisyon ya da benzeri bir ücret talep etmez. Paketlere göre belirlenmiş e-ticaret altyapı fiyatları, Picaret'e ödemeniz gereken tek tutardır.

Hazır e-ticaret paketi satın almanın avantajları nelerdir?

Bu tür yazılımları tercih ettiğinizde hosting seçimi ya da site tasarımı gibi konularla tek tek ilgilenmenize gerek kalmaz. Beklentilerinize uygun paketi belirleyip satın alarak anahtar teslim bir e-ticaret sitesine kavuşup hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Mağazam Kaç günde açılır ?

1 iş günü içerisinde mağaza teslimi yapılmaktadır. Ancak kontrolümüz dışında olan domain DNS yönlendirmeleri max 48 saati bulabilmektedir.

Mağazam kendi domainim altında mı yayınlanacak ?

Evet. Sanal mağazanız kendi domainiz altında çalışacaktır.

Eğitim ve destek veriyor musunuz ?

Mağazanızın kurulumu sonrasında panel eğitimi destek ekibimiz tarafından birebir özel olarak verilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her zaman uzman ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.