0 850 360 0 361

hello@picaret.com

Ürün ve Site Yönetimi

E-ticaret danışmanları, ajanslar, bilgisayar ve yazılım firmaları gibi birçok dalda hizmet veren bayilerimiz ile beraber oluşturduğumuz
Picaret Ailesine katılarak bayi özel kampanyalarımızdan yaralanabilirsiniz.

Picaret ve Keyo Digital İş Birliği

Keyo Digital, E-Ticaret Çözümleri ile Sitenizi Sıfırdan Satışa Hazır Hale Getiriyor!

*Üstelik Picaret müşterilerine özel %50 İndirim fırsatıyla!

Keyo Digital Hakkında


Keyo Digital e-ticaret sitelerinin kurulum ve yönetimini üstlenen dijital bir şirkettir. E-ticaret sitelerinin kurulumu ve yönetimi ile ilgili tasarıma, hıza ve kullanıcı deneyimine önem vererek müşteri sadakatini sağlamayı amaçlamaktadır. Çalıştığı firmalar ve sunduğu hizmetler doğrultusunda e-ticaret ajansları sektörünün lideri konumunda yer almaktadır.

Keyo Digital e-ticaret sitelerinin yazılımlarını satın alıp kurulumunu tamamlayamayanlar, tasarım, teknik ve site yönetimi alanında uzman bir ekibe ihtiyaç duyanlar ve site kurulumu için vakit bulamayıp kısa sürede satışa başlamak isteyenler adına sitenin tüm eksiklerini tamamlayarak başarıya ulaşmasını sağlar.

E-ticaret Çözümleri

Logo Tasarımı

Ürün Girişi

Banner&Slider Tasarımı

Kategori Ağacı

Kargo&Ödeme Sistemi Kurulumu

Fatura Şablonu

Pazaryeri Entegrasyonu ( N11, Hepsiburada, Trendyol vb. )

Sabit İçerik Düzenleme ( Gizlilik Politikası, Mesafeli Satış Sözleşmesi, KVKK, Üyelik Sözleşmesi, Yardım, Sıkça Sorulan Sorular )

Arama Motoru Kayıtları

 

Neden Keyo Digital?


Keyo Digital kullanıcı deneyimini önemser. İnsanların e-ticaret sitelerinde nasıl gezindiğini, hangi faktörlerin alışverişe yönlendirdiğini bilir. Bu yüzden site tasarımını kullanıcı deneyimine bağlı kalarak tamamlar.

Keyo Digital hızlı ve çözüm odaklıdır. Geçen her saniyenin sizin için yeni bir satış olabileceğini bildiği için sitenize kısa sürede çözümler üretir ve hızla aksiyon alır.

Keyo Digital E-Ticaret ekibinizi temsil eder. Alanında uzman ekibi ile e-ticaret sitenizin tüm süreçlerini doğru yönetmenizi sağlayarak iş yükünüzü alır.

*KEYO Digital kampanyada değişiklik yapma hakkında sahiptir.
Kampanya kısa süreli bir kampanya olup Ticimax&KEYO dilediği zaman sonlandırabilir.
Bu kampanya mevcut KEYO müşterilerini kapsamadığı gibi sadece yeni başlayacaklar için geçerlidir.