0 850 360 0 361

hello@picaret.com

SATIŞ ORTAKLARI ARASINDA YERİNİZİ ALIN

Picaret'i arkadaşlarınıza ve müşterilerinize önerin yapacakları ödemelerde siz de komisyon kazanın!

E-ticaret Satış Ortaklığı Başvuru Formu

Neden Picaret Satış Ortağı Olmalısınız?

Sektör lideri ile ortaklık

Bugüne kadar Türkiye’nin 81 ilinden 1000+ firmaya hizmet sağlayarak e-ticaret pazarının en güçlülerinden biri olduk.

 

Marka bilinirliği

8 yıldır ağımızı genişletiyoruz, e-ticaret sitesi açmak denince akla gelen ilk firmalardanız.

Sürekli büyüyen pazar

E-ticaretin perakendedeki payı son 6 yılda %300 arttı. E-ticarete başlayan firma sayısı katlandı.

 

Bayi eğitimleri

Teknik bilgi ihtiyaçlarını gidermek ve güncel bilgiler paylaşmak üzere eğitimler düzenliyoruz.

 

Yüksek gelir fırsatı

E-ticaret paket satışı ve müşteri danışmanlık hizmetleri gibi çalışmalar ile yüksek gelir imkanı.

Güçlü teknik destek

10+ kişilik teknik destek departmanımız ile ihtiyaçlara hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

1.000+ Sektörel Markanın
E-ticaret Altyapı Tercihi

Farklı sektörlerden yerel ve global yüzlerce markanın ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunduğu sanal mağazalarında ve özel e-ticaret projelerinde Picaret imzası yer alıyor.

 

E-ticarete yeni başlamak isteyenler ya da hali hazırda var olan e-ticaret altyapılarını taşımak isteyen işletmeler Picaret’in avantajlı dünyasından faydalanıyor.

Daha Fazla Gelir Olanağı

Picaret satış ortakları kazançlarını sadece Picaret altyapısını satarak değil; site kurulumu, reklam danışmanlığı gibi ek hizmetler sağlayarak daha fazla gelir elde edebiliyorlar.

 

Siz de katma değerli servisleriniz ve Picaret ’in altyapı kalitesini birleştirerek hizmet kapsamınızı genişletebilir ve yeni kazanç olanaklarına sahip olabilirsiniz.

 

Ayrıca Bayimiz olduğunuzda bir seferlik değil müşteriniz yazılımızı satın aldığı müddetçe aylık yada yıllık olarak kazançlar elde etmeye devam edersiniz. 

 

Yeni E-ticaret Siteleri
Açın ya da Taşıyın

Picaret altyapısıyla yeni e-ticaret siteleri açabilir ya da mağazaları diğer altyapılardan Picaret’e taşıyarak daha performanslı bir altyapı, kaliteli hizmet ve avantajlı çözümler sunabilirsiniz.

 

Büyüyen e-ticaret ekosisteminde aktif rol oynamak isteyen ve günün sonunda hep kazançlı çıkmak isteyen firmaları Picaret bayisi olmaya davet ediyoruz.

 

Büyüyen Bayi Ağımıza Katılın!

8 yılda +350 bayi katılımına ulaşan şirketimizin iş ortağı olun, birlikte kazanalım.

Sık Sorulan E-ticaret Bayilik Soruları

E-ticaret bayilik sistemi, kişi ve işletmelerin Picaret tarafından üretilen e-ticaret alt yapıları ve e-ticaret çözümlerinin satış ve pazarlamasını yaparak gelir elde ettiği bir satış ortaklığı programıdır. Sizler de e-ticaret firmaları için danışmanlık veren, hizmet sunan, işletmeler için dijital çözümler üreten kişi ve işletmeler arasında yer alıyorsanız e-ticaret bayilik programı sayesinde gelir elde edebilirsiniz.

Picaret’in satış ortaklığı projesi olarak hayata geçirilen e-ticaret bayilik sisteminde çalışmak isteyen kişi ve işletmeler, bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra kendilerine sunulan bayi panelinden, potansiyel müşterilerin kayıtlarını oluşturabilirler. Potansiyel müşteriler Picaret e-ticaret paketleri ve e-ticaret çözümlerinden birini satın aldıkları takdirde, bayiler belirlenen komisyon oranları üzerinden kendi hakkedişlerini alabilmektedirler.

Picaret e-ticaret bayilik sistemi ile çalışan kişi ve işletmeler, binlerce markanın e-ticaret paketleri ve e-ticaret çözümleri için tercih ettiği global bir marka olan Picaret ile çalışma fırsatı bulmaktadır. Picaret e-ticaret bayilik sistemi sayesinde Picaret satış ortakları; site kurulumu, reklam, tasarım, seo, e-ticaret danışmanlığı vb. ek hizmetler ile gelirlerini arttırabilmektedir.